DSC 0170

11 листопада у Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку з ініціативи Ради молодих вчених, Асоціації випускників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулася благодійна акція «Твори добро» у формі інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Почесними журі інтелектуальної гри стали проректор з наукової роботи, професор Андрій Саміла; декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент Ярослав Зорій; завідувач Центру культури і дозвілля Дмитро Павлюк. Захід розпочала голова Ради молодих вчених, доцент Анна Гакман; ведучий брейн-рингу, голова Асоціації випускників професор Юрій Мосейчук.

У змаганнях з «брейн-рингу» прийняли участь 4 команди: «Супер ліга», «Батарейка», «АУП», «Мелланіада».

Кращим гравцем відкритого Турніру став професор Юрій Халавка, якого нагородили «Мудрою совою». Інші учасники отримали грамоти та призи.

Команда факультету фізичної культури та здоров’я людини «Супер ліга» стала переможцем турніру і відзначена перехідним кубком. Срібними призерами з відставанням лише в один бал стала команда «Батарейка». Бронзовими – команда «АУП».

Під час брейн-рингу проведено продаж лоту – Bluetooth-колонки. Лот виграв капітан команди «Супер ліга» доцент Тарас Палагнюк, і одразу ж презентував у фонд благодійної акції «Твори добро».

Виручені кошти у розмірі 3210 грн., та Bluetooth-колонку передано до КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» та ОКНП «Чернівецький обласний будинок дитини».

Перерви між турами брейн-рингу були збагачені показовими виступами, які зорганізувала заступник декана факультету фізичної культури та здоров’я людини з наукової роботи та міжнародних зв’язків доцент Лариса Балацька.

Заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент Олена Мороз представила показовий виступ з черлідингу.

Презентовано комплекс дихальної гімнастики, розроблений студентами спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» в рамках проекту «Доступна фізична терапія» під керівництвом старшого викладача Олени Зендик.

DSC 0079 DSC 0168

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Благодійна акція «Твори добро » до святкування Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку