изображение viber 2021 10 18 18 38 33 193

У межах урочистих заходів з нагоди відзначення 146-ї річниці від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 18 жовтня 2021 року в м. Чернівці на базі ОДЮСШ відбулися Обласні змагання з баскетболу серед чоловічих команд.

Участь у змаганнях взяли команди Чернівецької області: ЧОДЮСШ (наставник команди – тренер вищої категорії Геннадій Водовоз), ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» (тренер Олександр Гуцул), ЧНУ ім.  Ю. Федьковича (тренер Лариса Балацька).

За результатами баскетбольних зустрічей перемогу святкувала команда Чернівецького університету – І місце; ІІ місце здобула юна та перспективна команда Чернівецької обласної ДЮСШ; ІІІ місце – команда ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

З гарними словами та побажаннями великих спортивних здобутків звернувся до спортсменів декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій.

На урочистому відкритті заходу були присутні завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ігор Наконечний, директор Чернівецької обласної ДЮСШ Віталій Литвинчук, викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Андрій Молдован.

Свято прикрасили своїм виступом збірна команда ОДЮСШ з художньої гімнастики, до складу якої входять студентки факультету фізичної культури та здоров’я людини – Грушка Юлія, Мислива Валентина (тренер Людмила Бутковська).

Учасники, крім медалей і грамот відповідного ґатунку, отримали на згадку сувеніри та пам’ятні призи від іменника – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Гравці й керманичі команди висловлюють щиру вдячність представникам ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича та керівництву факультету фізичної культури та здоров’я людини за сприяння в розвитку студентського баскетболу на Буковині.

изображение viber 2021 10 18 17 27 33 915 изображение viber 2021 10 18 18 38 32 400

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Змагання з баскетболу серед чоловічих команд з нагоди відзначення 146-ї річниці від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича