изображение viber 2021 10 10 15 02 04 009

Під патронатом ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича й за організаційного сприяння співробітників факультету фізичної культури та здоров’я людини таких як доц. Іван ВАСКАН, викл. Тетяна ГРИГОРИШИНА, викл. Андрій МОЛДОВАН 146-ти річчя заснування Чернівецького університету відзначено традиційними змаганнями з волейболу серед команд прекрасної статі.

Захід відбувався напередодні старту ігрового сезону 2021-2022 рр. чемпіонату України серед команд І Ліги. Протягом двох змагальних днів у Чернівецькому ФОК «Олімпія» високе мистецтво волейболу мали змогу продемонструвати п’ять жіночих команд з Хмельниччини й Буковини.

Репрезентація команд-учасниць змагань, вшанування Пам’яті загиблих Героїв України, урочисте звучання гімну України, виступ проректора з наукової роботи ЧНУ Андрія САМІЛИ, настановна промова декана факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослава ЗОРІЯ, феєричний показовий виступ майстрів спорту України з художньої гімнастики й вручення учасникам змагань буковинських короваїв – саме таким був алгоритм  урочистої церемонії відкриття заходу.

За результатом запеклих волейбольних баталій призерами змагань стали такі команди:

І місце – ВК «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці);

ІІ місце – ВК «Новатор» (м. Хмельницький);

ІІІ місце – ВК «Воллейбук-ЧОДЮСШ» (м. Чернівці).

Команди-призери змагань нагороджені пам’ятними Кубками, гравці – медалями відповідного ґатунку. Команди-учасниці заходу отримали грамоти. Також, нагороджено символічну збірну команду ВК «ЧУ-146-2021», до складу якої увійшли 5 найкращих гравців змагань, а саме: Анна Белецька (найвищий рівень волейбольної майстерності, володарка титулу «Most Valuable Player» змагань 2021); Варвара Рязанцева («MVP» наймолодший гравець змагань 2021); Зореслава Пивовар; Діана Тарнавський-Лис; Софія Шуцька.

изображение viber 2021 10 11 13 04 24 556 изображение viber 2021 10 09 12 20 53 753

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД «До 146-ї річниці заснування Чернівецького університету» (09-10.10.2021 р.)