IMG 3638

Щороку, 5 червня людство відзначає Міжнародний день ООН «Всесвітній день довкілля» та долучається до масового очищення природи та навколишнього середовища.

За ініціативи доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, керівника наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослава Галана й за сприяння викладача Тетяни Григоришиної і лаборанта наукового проекту Валерії Славінської було проведено екологічний захід, до якого активно долучились студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

На початку заходу виступив Ярослав Галан і зазначив, що питання екології наразі є одним із найважливіших, особливо в умовах пандемії. Забруднення природи, недбале ставлення та нехтування основними правилами екології згубно впливають на загальний стан життя. У зв‘язку з цим, Національний олімпійський  комітет України створює та проводить своєрідні заходи, які спрямовані на захист довкілля, серед яких - «Екологічний модуль», який входить до Всеукраїнського проекту #OlympicLab.

Під час заходу було здійснено очищення території парку Жовтневого та придорожньої зони. Питання забруднення природи є актуальним. Тому, своїм прикладом викладачі і студенти показали містянам, що потрібно бути свідомими громадянами та долучатися до таких заходів задля збереження довкілля.

Учасники заходу отримали пам’ятні подарунки та сертифікати учасників від Чернівецького обласного відділення національного олімпійського комітету України.

52FF20CC D9CF 4C95 BD28 B6B23994B40F

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / СПІВРОБІТНИКИ і СТУДЕНТИ ЧНУ ім. Ю.ФЕДЬКОВИЧА ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ