ХVI Універсіада з легкої атлетики серед студентів ЗВО!

легка атлетика

28-30 травня у місті Івано-Франківськ відбувся фінал ХVI Універсіади з легкої атлетики серед студентів ЗВО. У змаганнях взяло участь 43 команди ВНЗ  III-IV р.а. Вдало виступила збірна команда легкоатлетів ЧНУ ім. Ю.Федьковича у складі 9 студентів посіла 16 місце.

В естафетному бігу 4×100 метрів серед чоловіків бронзовими призерами стала команда ЧНУ у складі: Паращука Максима, Маковійчука Максима (студенти 4 курсу), Дарчука Максима (3 курс) та Івасюка Серафіма (2 курс). Також слід відмітити вдалий виступ Паращука Максима, якій на дистанції 400 м встановив особистий рекорд подолавши дистанцію за 49.77 с, а Маковійчук Максим подолав  дистанцію 200 м також з особистим рекордом 22.32 с.

Жіноча естафетна команда 4×100м посіла 4 місце, де лише 0,17 с відділило наших дівчат від бронзового п’єдесталу. У складі команди виступали: Драгінда Катерина (1 курс), Владичан Анастасія (3 курс) Ковалишин Наталія (2 курс) та Гураль Мар’яна (4 курс).

Крім естафетного бігу Анастасія Владичан змагалась на дистанції 200 м та встановила особистий рекорд подолавши дистанцію за 26.57 с.

Представник команди ст. викладач кафедри «Теорії та методики фізичного виховання і спорту» Ячнюк Ірина Омелянівна.

Вітання спортсменам, успіхів у спорті та вдалих виступів в майбутньому!

л

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ХVI Універсіада з легкої атлетики серед студентів ЗВО!