Успішний Захист!

изображение viber 2021 04 27 19 20 55

Колектив кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини, щиро вітає колегу, викладача Дарійчука Сергія Васильовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, що відбувся 27.04.21р. в спеціалізованій вченій раді Д 70.145.01 Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Тема: «Проблеми фізичного виховання дітей та молоді на сторінках української преси Буковини (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)».

Це результат старання, працьовитості, самовіддачі. Бажаємо успішного втілення наукових планів, бажаємо енергії і натхнення в професійному зростанні!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Успішний Захист!