Вітання з успішним захистом!

IMG 5eeac3ab2b7e0bd2ebac63d945ba5ed3 V

Раді повідомити, що 27 квітня 2021 на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.458.01 в Інституті професійної-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся захист кандидатської дисертації викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, Молдована Андрія Дмитровича, на тему: «Розвиток підприємницької компетентності майбутніх магістрів з фізичної культури і спорту у професійній підготовці».

Вітаємо дисертанта захистом, бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!

З повагою, колектив факультету фізичної культури та здоров'я людини!

IMG 20210428 131608 026

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Вітання з успішним захистом!