22.04.2021 3

Вперше Всеукраїнський конкурс студентський наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» був проведений в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

У II турі Конкурсу взяли участь 36 наукових робіт із 20 закладів вищої освіти України. За результатами рецензування членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої ввійшли представники провідних наукових шкіл з фізичної терапії ( проф. Лазарєва О.Б. – Національний університет фізичного виховання і спорту, проф. Афанасьєв С.М. – Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, проф. Богдановська Н.В. – Запорізький національний університет, доц. Звіряка О.М. – Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, доц. Жигульова Е.О. – Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: проф. Доцюк Л.Г., проф. Пішак О.В., доц. Логуш Л.Г. та доц. Гусак В.В.), відібрано 15 кращих студентських робіт, які було запрошено до участі у підсумковій конференції.

22.04.2021р. проведено II етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» у форматі відео-конференції. Усі студенти презентували свої доповіді на високому рівні із змістовним інформаційним наповненням. Роботи мали не лише наукове, але і сучасне практичне спрямування.

Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» гідно представили рідну Alma mater, що логічно результувалось високими досягненнями:

-         Диплом I ступеня – Толок Віктор, 409 група;

-         Диплом III ступеня – Угринчук Сергій, 509 група.

Пишаємось здобутками наших студентів та бажаємо їм подальших наукових досягнень!

22.04.2021 2 22.04.2021 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Результати ІІ туру Конкурсу студентських наукових робіт Фізична терапія, ерготерапія