Науково-практичний семінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців»

photo 2021 02 11 19 30 36

На 70-ій сесії 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року прийнято рішення щорічно 11 лютого відзначати Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Чимало талановитих жінок-вчених зробили значний особистий внесок у розвиток нашої Альма-матері та вітчизняної науки.

Факультет фізичної культури та здоров’я людини з радістю долучився до святкування, провівши науково-практичний семінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців».

У семінарі взяли участь проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професорка, докторка історичних наук, заслужена діячка науки і техніки України, кавалерка ордену княгині Ольги ІІІ ступеня Марусик Тамара Володимирівна, а також науковці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук та факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Семінар передбачав наукову доповідь з питань гендерного паритету, світових тенденцій наукової активності серед чоловіків та жінок у світі та в Україні, і звичайно в нашому університеті. Інформацію представила заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидатка наук з фізичного виховання і спорту, доцентка Балацька Лариса Василівна. Із доповіддю про потреби у фізичної активності, рекомендаціями зі складання рухового режиму виступила доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидатка наук з фізичного виховання і спорту, доцентка Гакман Анна Вікторівна.

Жінки-науковці змагалися в інтелектуально-інтерактивній грі «Квіз», яку організувала доцентка Цибанюк Олександа Олександрівна. Рухову паузу, що передбачала розвантаження та відновлення основних м’язів спини, рук, шиї в процесі довготривалої роботи за комп’ютером, провела випускниця факультету фізичної культури та здоров’я людини Тівілік Марина.

Комплекс відновлювальної експрес-терапії з прийомами самомасажу презентували фахівці від навчально-оздоровчого центру «Nouchwell».

Для учасників семінару від кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, яку очолює професорка Доцюк Лідія Георгієвна, було представлено цілющу фітозону з відновлювальним, заспокійливим, стимулюючим, протизапальним набором цілющих трав, а також коктейль з корисних продуктів «Здоров’я» для підвищення імунітету.

Висловлюємо подяку за підтримку в організації та проведенні науково-практичного семінару ректору нашого університету, професору Роману Петришину, проректору з наукової роботи, доценту Андрію Самілі, проректорці з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професорці Тамарі Марусик, начальниці відділу кадрів Наталі Яценюк та всьому науковово-педагогічному колективу факультету фізичної культури та здоровя людини під керівництвом декана, доцента  Ярослава Зорія.

photo 2021 02 11 20 35 54photo 2021 02 11 21 56 44

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Науково-практичний семінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців»