Різдвяний турнір з настільного тенісу

IMG f5a885260112452037af91f3d606452a V

5 січня 2021 року відбувся традиційний Різдвяний турнір з настільного тенісу серед працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зважаючи на особливі умови пов’язані з карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусу СOVID-19 цьогорічні змагання не були такими масовими, як у попередні роки.

Але, незважаючи на усі складнощі, викладачі університету – шанувальники малої ракетки змогли позмагатися в спортивному залі університету на факультеті фізичної культури та здоров’я людини, отримати задоволення від спілкування, від можливості реалізувати свої прагнення до рухової активності.

Усі поєдинки пройшли у безкомпромісній спортивній боротьбі, незважаючи на різницю і віці учасників.

А переможцем турніру, вже багаторазовим, став декан факультету історії, політології та міжнародних відносин професор Олександр Добржанський! Призерами змагань також стали: викладачі факультету фізичної культури та здоров’я людини  Андрій Молдован та Олександр Вілігорський!

Призери турніру були нагороджені пам’ятними медалями і грамотами, а Переможець – ще й Кубком!

Нагородження проводив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, який подякував Голові спортклубу ЧНУ Олександру Ківернику за хорошу організацію змагань, усім учасникам турніру за те, що відгукнулися і взяли в ньому участь, а також відзначив, що треба й надалі зберігати спортивні традиції університету і проводити подібні заходи, незважаючи на жодні обставини.

IMG 4991cdfe8b4f3e2558fc52764e4c857a VIMG e5c746ea0e7719f77e7d3539b1b0303e V

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Різдвяний турнір з настільного тенісу