изображение viber 2020 11 10 10 54 01

10 листопада 2020 р. з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку науковці факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зокрема співробітники кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України та Яським університетом імені А.Й. Кузи зуміли об’єднати науковців в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві» заради спільної мети – підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства.
   У роботі конференції взяли участь науковці із 8 країн світу: Бельгії, Канади, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, США та України; 26 ЗВО України; всього понад 150 учасників.
   До наукового комітету конференції ввійшли потужні фахівці з провідних закладів освіти України та Румунії.
     З вітальним словом виступив Василь Балух – перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор історичних наук, професор та провідні науковці в галузі фізичної культури і спорту.

На пленарному та секційних засіданнях виступили представники таких університетів і наукових установ: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна), Національного університету фізичного виховання і спорту України (Україна), Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Україна), Яського університету імені А. Й Кузи (Румунія).
   За результатами роботи конференції ухвалена резолюція, одним з пунктів якої є: у рамках співпраці між університетами-організаторами започаткувати традицію проведення Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, приуроченої Всесвітньому дню науки «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві» із щорічною зміною локації проведення. Так, у 2021 році такий науковий захід поводить Національний університет фізичного виховання і спорту України, а у 2022 році – Яський університет імені А. Й. Кузи.

Матеріали конференції опубліковано у матеріалах Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, приуроченої Всесвітньому дню науки «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві».
    Дякуємо всім науковцям, гостям, колегам, хто підтримав науковий колектив факультету фізичної культури та здоров’я людини на чолі з деканом Ярославом Зорієм. Висловлюємо вдячність модераторам заходу – доценту, Ігорю Наконечному, професорам Юрію Мосейчуку, Лідії Доцюк, доцентам Ларисі Балацькій , Анні Гакман.
      Ця конференція – чудова можливість вшанувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки.
Маємо щиру надію, що ідея, яку започатковують наші колеги, органічно буде підтримана та стане традицією в університетському науковому житті багатьох закладів освіти. Всесвітній день науки буде днем шанування для людей, що примножують наукові здобутки, роблять суттєвий внесок у галузь.

8

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, Приурочена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку