фото чну

За ініціативи факультету фізичної культури та здоров’я людини, під патронатом ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області» до 145-ї річниці заснування Чернівецького університету проведено традиційні змагання з волейболу серед команд представниць прекрасної статі.

До участі у заході були запрошені команди-учасниці чемпіонату Першої та Вищої Ліги України. Впродовж двох змагальних днів у Чернівецькому ФОК «Олімпія» високе мистецтво волейболу мали змогу продемонструвати жіночі команди зі Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини й Буковини.

Репрезентація команд-учасниць змагань та представників наукової, адміністративної й спортивної еліти буковинського краю, вшанування Пам’яті загиблих Героїв України, урочисте звучання  гімну України, яскрава промова проректора з наукової роботи ЧНУ, доц. Андрія САМІЛИ, багатоголосна співучість хору «Аніма», українські пісні й вручення учасникам змагань буковинських короваїв, саме таким був алгоритм  урочистої церемонії відкриття заходу.

За результатом запеклих волейбольних баталій призерами змагань стали такі команди:

І місце – ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (м. Львів), тренер Василь КОВЦУН;

ІІ місце – ВК «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці), тренер Іван ВАСКАН, тренер-асистент Тетяна ГРИГОРИШИНА;

ІІІ місце – ВК «Олімпія-КФВ-ДЮСШ 2» (м. Івано-Франківськ), тренер Юрій КВАСНЮК, тренер-асистент Роман БОЙЧУК.

Також, віртуозною ігровою майстерністю відзначилась команда ВК «Новатор-ПНУ» (м.Хмельницький), тренер Максим ТУРИК.

На урочистій церемонії нагородження сформовано й відзначено символічну збірну команду змагань, присвячених 145-їй річниці заснування Чернівецького університету, до складу якої увійшли 6 гравців (володарки титулу «Most Valuable Player»), з них найкращого визнання «MVP» здобула студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича Анна БЕЛЕЦЬКА.

фото чну 111

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД «До 145-ї річниці заснування Чернівецького університету» (10-11.10.2020 р.)