Вітання декана з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку!

деканШановні колеги, спортивна родино!

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та  розвитку!

Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла рішення відзначати

6 квітня як Міжнародний день спорту.

Спорт об’єднує нас навколо позитивних цінностей, сприяє зміцненню культури за межами національних кордонів.

Історія спорту свідчить про те, що він здатен руйнувати стереотипи, ініціювати і посилювати рух за права і гідність кожної людини, привертаючи до них увагу всього світу.

Для теперішнього українського сьогодення цей день є особливо символічним, адже в умовах самоізоляції шукаємо способи займатись спортом вдома, заради свого здоров`я, пропагуючи здоровий спосіб життя!

Колектив Факультету фізичної культури та здоров`я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вітає щиро Вас з Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку!

Бажаємо всім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність та сприяє популяризації розвитку спорту!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Вітання декана з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку!