Студентський парламент

факультету фізичної культури та здоровя людини

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

студ  Студентський парламент - виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
   У центрі роботи координація студентського самоврядування, котра передбачає створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості,суспільства та держави. Іншими словами, цей орган покликаний створювати всі умови для того, щоб життя сучасного студентства в ЧНУ було цікавим, захоплюючим та приносило хороші результати.
   Функціонування Студентського парламенту здійснюється в трьох основних напрямках, відповідно до відділів парламенту: навчально-науковому, інформаційному та культурн-масовому. Зокрема, начально-науковий відділ відповідає за узгодження діяльності старостату, кураторів академічних груп, вирішення питань міжнародного обміну студентів, організацію співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів тощо.
   Інформаційний відділ працює над сповіщенням студентів про важливі події та заходи в житті університту та міста. І, нарешті, останній та найкреативніший відділ парламенту - культурно-масовий, який займається проведнням вечорів відпочинку, брейн-рингу, виступів КВК, посвят у студенти, випускних вечорів, днів факультету і т.д.

Активісти Студентського парламенту

факультету фізичної культури та здоровя людини

Шевчук
Шевчук Богдан Вікторович