zoofirma.ru

ВІТАЄМО ВОЛЕЙБОЛЬНУ КОМАНДУ ЧНУ З БРОНЗОВИМИ НАГОРОДАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

IMG 720698643d85cdde773f44985e83a36e VВ Івано-Франківську з 27 по 29 вересня 2019 року відбувався ХХ ювілейний традиційний волейбольний турнір серед чоловічих команд, пам’яті викладача коледжу фізичного виховання Володимира Леонідовича Кундельського.

Цьогоріч на паркеті спорткомплексу ІФКФВ змагались шість студентських команд, серед яких франківські "НТУНГ", КФВ-1", "КФВ-2", а також студенти ЧНУ ім. Ю. Федьковича, команда "КІВС-ЛДУ БЖД" зі Львова та команда Енергетичного коледжу з міста Бурштин.

Блискучі, феєричні, емоційні, захоплюючі, і ще багато інших епітетів можна висловити на адресу всіх матчів XХ турніру, який проходив у напруженій боротьбі до останнього матчу.

За підсумком одноколового турніру найкращими стали волейболісти "НТУНГ", що здобули чотири перемоги у п'яти зіграних зустрічах. Другими фінішували гравці "КФВ-1", тоді як команда ЧНУ замкнула призову трійку змагань.

За підсумком турніру оргкомітетом було визначено кращих гравців, серед яких найкращим нападником став Сергій Турецький ("ЧНУ ім. Ю. Федьковича").

Склад команди ЧНУ:

1.      Турик Андрій Віталійович

2.      Мігайчук Манолій Манолійович

3.      Котельбан Василь Юрійович

4.      Пронюк Іван-Олександр Іванович

5.      Тодосійчук Ігор Васильович

6.      Гаврилюк Олексій Іванович

7.      Турецький Сергій Юрійович

8.      Гмиря Дмитро Валерійович

9.      Корчак Олександр Валентинович

10.    Скочиляс Олег Ігорович

Головний тренер – ассистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ВІТАЄМО ВОЛЕЙБОЛЬНУ КОМАНДУ ЧНУ З БРОНЗОВИМИ НАГОРОДАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ