zoofirma.ru

Туристичний квест до Всесвітнього дня туризму

25 вересня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся туристичний квест.

З вітальним словом до учасників туристичного квесту звернулась заступник директора Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Федорюк Галина Олексіївна.

Основною метою і завданнями заходу були популяризація туризму серед студентської молоді, набуття знань, умінь і навичок в теоретичній, практичній та організаційній підготовці майбутнього фахівця.

Учасники квесту випробовували себе у нависній переправі, на паралельних мотузках, і павутині, переправлялись по жердинах і купинах, рятували і годували товариша, орієнтувались на місцевості, розкладали намет і демонстрували знання з туризму в усному випробовуванні.

Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидат психологічних наук, доцент Наконечний Ігор Юрійович відмітив, що такий захід сприяє вихованню здорового способу життя молоді, вихованню патріотизму, громадських почуттів і екологічної свідомості, вміння діяти колективно і узгоджено.

Основна організація і проведення туристичного квесту була покладена на кафедру теорії та методики фізичного виховання і спорту і доцента Лясоту Тетяну Іванівну.

Переможем туристичного квесту стала команда студентів 3-4 курсів спеціальності «Фізична культура і спорт».

Друге місце посіла команда 3-4 курсів спеціальностиі «Фізична терапія, ерготерапія», а третє – команда 1-2 курсів цієї ж спеціальності.

Всі учасники квесту отримали подарунки.

 

1 2  1 4 1 6

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Туристичний квест до Всесвітнього дня туризму