viber image 2019 04 18 10.28.3417-19 квітня 2019р. у м. Харкові у стінах Харківської державної академії фізичної культури та спорту проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Фізична культура і спорт. В Олімпіаді взяло участь 18 ЗВО, 52 учасники, де змагались в конкурсах зі знань «Теорії підготовки спортивних тренувань», «Професійного спору», «Історії Олімпійського спорту».

Олімпіада пройшла на високому професійному рівні, де наші студенти ІІ курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» - Суходєєв Ілля та Погарцева Валерія відзначенні високими грамотами «За високий рівень володіння матеріалом з навчальних дисциплін спеціальності «Фізичної культури і спорту» – Суходєєв Ілля та «За ґрунтовний аналіз сучасних проблем «Олімпійського спорту» – Погарцева Валерія.

Також слід відзначити студентів в конкурсі «Знавець історії Олімпійського руху» присвяченому 125-річчю заснування міжнародного олімпійського комітету, де показали високі та блискучі знання: Суходєєв Ілля – ІІ місце, Погарцева Валерія – ІІІ місце.

У підсумку Олімпіади студенти показали 9 місце – Суходєєв Ілля та 13 місце – Погарцева Валерія з 52 учасників.

Науковий керівник – доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Балацька Лариса Василівна. Вітаємо студентів та керівника з успіхами та бажаємо досягнень у майбутніх виступах!!!

viber image 2019 04 19 13.32.07

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Фізична культура і спорт