Всеукраїнські змагання з волейболу

IMG 31225-7 жовтня у спортивному комплексі «Будівельник» м. Чернівці відбулись волейбольні матчі серед п’яти провідних жіночих команд України. Змагання присвячені 143-й річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань із вітальним словом виступив ректор ЧНУ професор Степан Мельничук. Учасники змагань із захопленням спостерігали за  показовим виступом хору «Аніма», який очолює А.І. Зубчук, та феєричною танцювальною композицією студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, за режисурою О.О. Мороз.

За підсумками трьохденних волейбольних баталій ІІІ місце здобули волейболістки ЛДУФК-СКІФ (м. Львів) (головний тренер – В.І. Ковцун); ІІ місце посіла команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича (м. Чернівці), (головний тренер – І.Г. Васкан, тренер – Т.Б. Григоришина); І місце виборола команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, головний тренер – Ю.І. Кваснюк.

Організаційний комітет змагань визначив кращих гравців, які увійшли до складу «Символічної збірної» команди змагань 2018 року. Шістку символічної збірної команди очолили студентки ЧНУ ім. Ю.Федьковича, а саме: Дануте Стравінскайте (інститут біології, хімії та біоресурсів) і Ванда Гринько (факультет фізичної культури та здоров’я людини).

IMG 3139 IMG 3163

IMG 3222 IMG 4085