Заходи до Дня фізичної культури і спорту України в університеті

IMG 29148 вересня на факультеті фізичної культури та здоров'я людини відбулися заходи до Дня фізичної культури і спорту України.

Почесними гостями святкування були начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Вітовський Богдан Іванович, начальник Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, які привітали студентів та всіх присутніх зі святом.

З привітальним словом до всіх присутніх також звернувся і декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович. Він нагородив за вагомі спортивні досягнення викладачів та студентів факультету.

У рамках святкування відбулися ігри серед команд груп першокурсників факультету з волейболу, футболу, стрітболу та гирьового спорту. Також були проведені змагання «Веселі старти». Усі весело й активно провели час.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та солодкими подарунками, аби ті поповнили енергетичні запаси після змагань.

IMG 2813 IMG 2833

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Заходи до Дня фізичної культури і спорту України в університеті