FB IMG 1527677649662Завершились змагання чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга» серед жіночих команд у сезоні 2017-2018 рр. Цьогорічний Чемпіонат відбувався за участі семи команд студенток ВНЗ України, а саме: «ЛДУФК ім. І.Боберського» м. Львів, «ЖНАЕУ» м. Житомир, «НУФВСУ» м. Київ, «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» м. Чернівці, «ЧТЕІ КНТЕУ» м. Чернівці, «ХНПУ ім. Г.С. Сковороди» м. Харків, «НУБІП» м. Київ.

За сприяння ректорату та декана факультету фізичної культури та здоров’я людини Я.Б. Зорія, а також за умов прояву педагогічної майстерності головного тренера І.Г. Васкана і тренера-представника Т.Б. Григоришиної, збірна команда студенток Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича увійшла до фінальної трійки чемпіонату України.

Фінальні баталії найсильніших жіночих команд «Студентської ліги» проходили у м. Львів протягом 23-26 травня й завершились таким підсумковим результатом: ІІІ місце посіла команда НУФВСУ, ІІ місце – команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, І місце – ЛДУФК ім. І.Боберського.

Студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича свої «срібні» нагороди здобули у потужному протистоянні жіночим командам, гравці яких репрезентували два профільних заклади вищої освіти з фізичної культури і спорту України.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Феєричні здобутки жіночої команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у фіналі чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга»