Візит до Університету «Александру Іон Куза» у м. Ясси, Румунія

1На факультеті фізичного виховання та спорту Університету «Александру Іон Куза» у м. Ясси, Румунія, відбувся Міжнародний науковий симпозіум студентів вищих навчальних закладів «Міждисциплінарні зв’язки у фізичному вихованні, спорті та фізичній терапії».  Від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у ньому взяли участь викладачі та студенти факультету  фізичної культури та здоров’я людини.

Зокрема, модераторами на симпозіумі були завідувач кафедри та основ здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Юрій Юрійович Мосейчук та старший викладач кафедри фізичного виховання Анжела Миколаївна Медвідь.

За результатами власних досліджень виступили студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Лістау Карина та Гунчак Карина, спеціальності «Фізична культура та спорт» Лясота Андрій, Тівелік Марина і Медвідь Микита та спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Пуріч Дмитро. Кращі доповіді були відзначені почесними грамотами.

3

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Візит до Університету «Александру Іон Куза» у м. Ясси, Румунія