0 02 04 97799f2b9c0ec263221ae9295456f2e3d7cae891a087dd3e92c4f352924c0c9f full4–6 квітня 2018 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура).

Участь в Олімпіаді взяли 69 студентів, які представляли 28 закладів вищої освіти України. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляли студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини напряму підготовки «Фізичне виховання» Головчак Сергій та спеціальності «Фізична культура і спорт» Дудуц Каріна.

Програма Олімпіади передбачала три конкурсні завдання:

1. Практичне завдання «Диференційований підхід на уроках фізичної культури»

2. Тестування теоретичних знань з основ методики розвитку фізичних якостей дітей шкільного віку.

3. Теоретичне завдання у формі круглого столу «Шляхи патріотичного виховання школярів засобами фізичної культури».

За результатами Олімпіади студент Головчак Сергій посів 10 загальне місце, а у номінації «За кращі знання з методики розвитку фізичних здібностей школярів» – 1-ше місце.

До участі в Олімпіаді студентів готував старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ячнюк Юрій Борисович.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура)