В університеті відзначили Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

DSC 02034 квітня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та за сприяння Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради відзначили 5-у річницю Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

З привітальними словами виступили гості свята: начальник Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Макаренко Д.В., начальник Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К., випускник факультету фізичної культури та здоров’я людини, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник XXV Олімпійських ігор Лабовський М., декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Я.Б.

З цієї нагоди відбулися змагання з волейболу, баскетболу, футболу, Street Workout-у, в яких взяли участь студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини, а також учні старших класів загальноосвітніх закладів міста.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та солодкими призами.

DSC 0331 0 02 05 ac689f01dd29dd0a21b6306b4a9f4cdafc5e90999bcb59afe5511652b3eff2d7 full

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / В університеті відзначили Міжнародний день спорту заради розвитку та миру