Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

3ВІТАЄМО!!!

студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

учасників ІІ етапу Олімпіади,

яка проходила 28.03 - 30.03. 2018 р. у м. Львів

Єремія Яна – посіла почесне 3 місце;

Костащук Сюзанна та Факас Анна – отримали відзнаку за краще виконання практичного завдання.

Для участі у олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація» прибули студенти з 19 вищих навчальних закладів України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Після урочистого відкриття згідно до програми Олімпіади, учасники виконали теоретичне завдання яке складалося з розробки персональної програми оздоровчо-рекреаційного спрямування відповідно до ситуаційної задачі. Протягом 2-го конкурсного дня учасники Олімпіади представили підготовлені фрагменти різноспрямованих фітнес-занять. На третій день Олімпіади студенти мали можливість прийняти участь у майстер-класах з «Сучасних рекреаційних та фітнес-технологій».

На заключному «Круглому столі» були підведені підсумки та нагороджені цінними призами переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».

Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь. Третє місце зайняли студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту. Друге місце – студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Львівського державного університету фізичної культури. Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» став студент Національного університету фізичного виховання та спорту України.

received 362788330889246 received 362788504222562

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності «Фітнес і рекреація»