Закордонна практика студентів-реабілітологів

pol2Студенти спеціальності «Фізична реабілітація» та «Фізична терапія ерготерапія» факультету фізичної культури та здоровʼялюдиниз 19.02. по 9.03. проходилипрактикууПольському Центрі функціональної реабілітації «Вотум» (м. Краків, Польща), який обладнаний згідно сучасних Європейських вимог, має стаціонарне та амбулаторне відділення, в яких працює висококваліфікований персонал.

Для підвищення ефективності практичної підготовки та рівня викладацької діяльності паралельно з студентами закордонне стажування проходили завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії доктор медичних наук Доцюк Л.Г. та доцент цієї ж кафедри кандидат педагогічних наук Темерівська Т.Г., які вивчали провідний європейський досвід у галузі фізичної терапії.

Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями роботи фізичного терапевта, брати участь у консультаціях та заняттях провідних фахівців Польського Центру функціональної реабілітації «Вотум», спостерігати за інноваційними методиками реабілітаційного процесу та безпосередньо долучитись до проведення фізичної терапії у пацієнтів після черепно-мозкових травм, уражень спинного мозку, інсультів та у стані коми, набути нові компетенції щодо відновлення навичок ходьби у пацієнтів, у тому числі з використанням екзоскелету – сучасного пристрою, призначеного для поповнення втрачених функцій, збільшення сили м’язів людини і розширення амплітуди рухів за рахунок зовнішнього каркаса і привідних елементів.

Продовження співпраці та розширення контактів із залученням зарубіжних партнерів має на меті створення спільних науково-практичних проектів з міжнародними публікаціями та виступами на конгресах, семінарах та конференціях.

pol3 pol1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Закордонна практика студентів-реабілітологів