Вітаємо з перемогою збірну команду ЧНУ з волейболу!

IMG 2a129b9e161da4ac8e0b714583a38c21 VЗ 27 лютого по 1 березня 2018 року у ЗНЗ № 31 м. Чернівці проходили змагання з волейболу в залік Обласних cпортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів  ІІІ-ІV рівня акредитації.

У змаганнях взяли участь вищі навчальні заклади м. Чернівці (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).

Поєдинки проходили надзвичайно напружено і цікаво. Але клас є клас. Чемпіонами змагань стали волейболісти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, друге місце посіла команда Чернівецького торговельно-економічний інституту, а бронзові нагороди здобула команда Буковинського державного медичного університету .

У складі збірної команди ЧНУ виступали:

1. Гайдеєк Олександр – 5 курс (юридичний факультет);
  2. Тодосійчук Ігор – 1 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  3. Лаба Микола – 2 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  4. Сидоренко Юрій – 2 курс (факультет історії, політології та міжнародних відносин);
  5. Пронюк Олександр – 3 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  6. Пасічник Петро – 1 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  7. Лесніцький Віталій – 3 курс(факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  8. Андрієць Віталій – 5 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  9. Турик Андрій – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  10. Гонза Євгеній – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  11. Ставчанський Роман – 1 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  12. Стукалов Дмитро – 4 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  13. Мігайчук Манолій – 4 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  14. Гмиря Дмитро – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

Усі учасники змагань були нагороджені дипломами та кубками Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тренер збірної команди ЧНУ з волейболу – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо з перемогою!

IMG b6b60cf7ca2179400f421ff60b6e87ef V

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Вітаємо з перемогою збірну команду ЧНУ з волейболу!