Комплексні практичні заняття кафедри військової підготовки

GAL 9864Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2012 року № 48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу», пункту 3 розділу ІІІ Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу затвердженої наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2015 року № 719/1289 та наказу ректора від 14 грудня 2017 року № 309 з метою підвищення рівня польової виучки, злагодженості, виховання високих морально-бойових якостей, фізичної витривалості і психологічної стійкості громадян України, які навчаються на кафедрі військової підготовки, з 15 січня по 03 лютого 2018 року проводяться комплексні практичні заняття (КПЗ).

Під час проведення КПЗ громадяни України опановують досвід бойових дій набутих під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей.

Заняття відбуваються у навчальному корпусі університету № 15, на території, навчальному полі військової частини А2582 та на військовому стрільбищі полігону «Прибан».

Громадяни України вивчають тактичну і розвідувальну підготовку, способи і порядок орієнтування на місцевості, порядок встановлення та знешкодження мін, способи захисту від зброї масового ураження, порядок та способи надання першої медичної допомоги, будову стрілецької зброї та виконують навчальні вправи стрільб зі стрілецької зброї та метають навчально-імітаційні гранати.

На завершальному етапі проведення КПЗ з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки громадяни України будуть оцінені за результатами комплексного контрольного заняття.

52 1 1 34

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Комплексні практичні заняття кафедри військової підготовки