IMG 8372 11 12 17 09 027 грудня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальностей: «Спорт», «Фізичне виховання»,«Фізична реабілітація»,«Фітнес та рекреація».

Як відмітив заступник голови ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галан Ярослав Петрович рівень цьогорічних робіт досить високий, що засвідчує популярність науково-дослідної роботи серед студентів з різних спеціальностей на факультеті.

Молоді науковці продемонстрували гарні доповіді та презентації своїх наукових тем з актуальних питань сьогодення.

Серед членів журі були заступник декана з навчально-методичної роботи Гнесь Наталія Олександрівна, заступник декана з навчально-виховної роботи Мороз Олена Олександрівна, завідуюча кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.

Переможці та призери конкурсу наукових робіт отримали дипломи відповідних ступенів та цінні подарунки від Відділення національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області.

IMG 8363 11 12 17 09 06 IMG 8361 11 12 17 09 02

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / На факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт