15

Студенти кафедри фізичної культури та основ здоров’я прийняли активну участь I етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».
Учасники продемонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Теоретичне завдання полягало у виконанні тестів, а також конкурсанти представляли підготовлені фрагменти фітнес-тренувань різної спрямованості.
Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь.
Третє місце зайняла студентка третього курсу Павлюк Іванна. Друге місце – студентка четвертого курсу Костащук Сюзанна. Перемогла у відбірковому етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» студентка п’ятого курсу Факас Анна.

12 5 2

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Проведений відбірковий етап студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація»