24327298 193161481232033 2840596321948139520 nДнями у залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини тривали запеклі волейбольні баталії команд факультетів та інститутів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Змагання приурочені Дню Збройних Сил України, пам’яті фундатора факультету фізичної культури – Валерія Павловича Чабаненка.

7 майстерних  волейбольних дружин Чернівецького національного університету виборювали призові місця турніру, а саме: інститут біології, хімії та біоресурсів; факультети: архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва;  математики та інформатики; фізичної культури та здоров’я людини; іноземних мов; філологічний; економічний.

У спогадах вболівальників та учасників змагань закарбувалась промова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету,  професора  П. М. Фочука,  виступ декана факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцента кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету – Я. Б. Зорія та майстра спорту з волейболу, судді Національної категорії – П. Г. Раци. Також на урочистому відкритті турніру були присутні рідні В.П.Чабаненка.

Особливістю урочистої церемонії відкриття змагань були феєричні танцювальні композиції, які демонстрували студенти Чернівецького національного університету.

До фінального етапу змагань потрапили чотири команди, серед них команда факультету математики та інформатики. ІІІ місце посіла команда економічного факультету, ІІ – команда факультету іноземних мов, І – команда факультету фізичної культури та здоров’я людини. Титул «Кращий гравець змагань» здобула доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства Чернівецького національного університету – Лариса Георгіївна Олексишина.

24327731 151830455458299 5325973203267354624 n

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Змагання з волейболу серед команд інститутів і факультетів Чернівецького національного університету