Інтернаціональний фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT»

25Викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини взяли участь у інтернаціональному фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT», що відбувався 24-26 листопада у м.Ясси (Румунія).

Учасниками першого інтернаціонального фестивалю молоді та студентства «FITSPORT» стали вищі навчальні заклади України, Молдови, Румунії та Італії.

Проведення та організація фестивалю здійснювалася Ясським університетом А. І. Кузи.

Музичними та танцювальними номерами учасників  фестивалю  вітали театральні, танцювальні та вокальні колективи Ясського університету.

У перший день інтернаціонального фестивалю студенти та викладачі української делегації взяли участь у прес-конференції, присвяченій обговоренню питань: здорового способу життя; рухової активності у житті сучасної людини; реабілітації з хворими із синдромом Дауна; профілактики ожиріння; рухової активності у людей позбавлених волі.  Магістрантка факультету фізичної культури та здоров’я людини  Волощук Анастасія представила доповідь присвячену темі реабілітація з хворими із синдромом Дауна.

Протягом двох наступних днів студенти української делегації взяли участь у змаганнях з футболу, спортивного орієнтування та кросу.

Обговорювалися  перспективи міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами Молдови, Румунії та Італії. Досягнуто домовленості щодо участі студентів ВНЗ Молдови, Румунії та Італії у міжнародному студентському  конгресі, що проводитиметься в квітні у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

52 14345

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Інтернаціональний фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT»