IMG 81ebc6eb01a7bed27868ccdd4996f225 V 112 жовтня у Буковинському державному медичному університеті  відбулася Спартакіада серед студентів ВНЗ та вихованців ДЮСШ м. Чернівці «Козацькі забави 2017». Захід був присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Мета змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я та виховання дружніх стосунків між спортивними колективами.

У змаганнях взяли участь 3 студентські команди, які представляли вищі навчальні заклади м. Чернівці та 1 команда вихованців ДЮСШ. Змагання складалися з 6 етапів:

- гирьового спорту;

- багатоповторного жиму лежачи;

- підтягуванні на перекладені;

- армліфтингу;

- стрибків у довжину, а також з перетягування канату.

Після того, як всі команди справилися з поставленими завданнями, судді підвели підсумки та оголосили переможців змагань. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце посіла команда ЧНУ спеціальності « Фізична культура і спорт»;

2 місце – команда медичного коледжу

3 місце – команда Буковинського державного медичного університету.

Всі учасники змагань  «Козацькі забави 2017» були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

До складу команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича входили студенти 1 курсу спеціальності «Фізична культура: Цвігун Аліна, Гураль Мар`яна, Малий Максим, Малярчук Владислав, Ставчанський Роман і Череватий Михайло – капітан команди.

Представники команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – асистенти кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Молдован Андрій Дмитрович та Горюк Петро Ілліч.

Вітаємо з перемогою!

IMG c5c04a952759deb32844abdf8382e009 V 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Команда 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» – переможці «Козацьких забав 2017»