33Однією  з традицій факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича є оригінальна посвята першокурсників, яка залишається на згадку на все життя. Це святкове дійство відбулося 6-7 жовтня у Вижниці на території туристичної бази «Черемош».

У ролі  організаторів святкового освячення «першачків» були студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та жартівливими сценками.

Офіційна святкова програма на тему «Лісова казка» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти. Викладачі, в свою чергу, не відступали, розважали усіх своєю участю в різноманітних конкурсах.

Після подолання смуги перешкод старшокурсники пригостили усіх чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство, дружне проголошення«Клятви-студента».

Усіх зворушив караоке-конкурс біля вогнища. Лунали веселі пісні, дотепні жарти а на завершенняуся фізкультурна родина заспівала гімн факультету  фізичної культури та здоров’я людини.

Ранок наступного дня розпочався з традиційної ранкової зарядки, після якої студенти вирушили у лісову подорож гірськими стежками природного парку «Вижницький». Студентам довелося проявити неабиякі уміння, продемонструвати силу духу та готовність до будь-яких випробувань.

Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом. З незабутніми враженнями близько обіду учасники посвяти вирушили додому. Тепер кожен із них може з впевненістю сказати, що він -  студент факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

6 42 51

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Виїзна посвята студентів першого курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини