Святкування Всесвітнього дня фізичного терапевта

345328 вересня кафедра фізичної реабілітації та ерготерапії факультету  фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила професійне свято «Всесвітній день фізичного терапевта».

До свята долучилися студенти 1- 5 курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» з презентацією стінгазет, присвячених місцю й ролі фізичного терапевта у відновленні втраченого здоров’я і порушеної рухової активності та значенню реабілітації у соціалізації неповносправних.

Також студентами 209 групи кафедри «Фізичної реабілітації та ерготерапії» було презентовано майстер-клас з лікувальної фізичної культури з проведення профілактики застійних явищ та зняття болю в спині та шиї, які можна використовувати широким верствам населення.

Юні фізичні терапевти взяли активну участь у спортивних змаганнях з футболу, волейболу і баскетболу, де показали гарну фізичну підготовку  і були нагороджені грамотами й солодкими призами.

4534566

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Святкування Всесвітнього дня фізичного терапевта