IMG 7334 12 09 17 01 159 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відзначили День фізичної культури і спорту.
Урочистості та спортивні змагання для перших курсів розпочались на багатофункціональному штучному спортивному майданчику.
Грамотами відзначено кращих студентів та викладачів факультету фізичної культури та здоров’я людини. Серед почесних гостей свята були начальник обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович.
З вітальним словом виступив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Наконечний Ігор Юрійович, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, арбітр ФІФА Мосейчук Юрій Юрійович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.
Змагання проходили з волейболу, баскетболу 3х3 та з футболу між студентами-першокурсниками факультету, а команди-переможці зустрілись із командами викладачів.

За видами, переможцями змагань стали: спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)» – 1 місце, друге місце посіла команда спеціальності «Фізична культура і спорт», а трете місце зайняла команда спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».
Команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

IMG 7337 12 09 17 01 15

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / День фізичної культури та спорту відзначили в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича