GAL 8902Ректор Чернівецького національного університету професор Степан Мельничук, голова профкому університету Микола Боднарук, директори інститутів та декани факультетів відвідали полігон «Прибан», що в Сторожинецькому районі, де проходить навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки.
Члени ректорату ознайомилися з санітарно-побутовими умовами проживання курсантів, серед яких 16 дівчат, організацією навчального процесу, культурно-виховної та спортивно-масової роботи. Крім того, гості мали змогу не лише спостерігати за тим, як студенти виконують практичні вправи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та бойових машин, але й самим безпосередньо виконати їх.
До слова, усі керівники гідно виглядали на вогневих рубежах, а після влучного пострілу з гранатомета голови профкому Миколи Боднарука в мішень довелося терміново замінити на нову. До речі, першим уразив «танк противника» декан факультету архітектури, будівництва і декоративно-прикладного мистецтва Ігор Фодчук. Навчальну вправу з пістолета Макарова вже традиційно на «відмінно» виконав декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, а з автомата АК-74 кращих результатів досягли декани: філософсько-теологічного факультету Василь Балух, історії, політології та міжнародних відносин Олександр Добржанський, економічного Руслан Білоскурський та директор Інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук Олег Ангельський.
Зворушливу картину присутні на полігоні спостерігали, коли після виконання вправи стрільби з бронетранспортера студентки Інституту біології, хімії та біоресурсів та факультету іноземних мов отримали вітання з «бойовим хрещенням» від директора Інституту Михайла Марченка і декана факультету Ірини Осовської.
Ректор університету Степан Мельничук, підсумовуючи результати поїздки, відзначив високу організацію навчального збору і подякував керівництву, викладачам та працівникам кафедри військової підготовки за їх професіоналізм.

GAL 8858 GAL 8778 GAL 8738

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Члени Ректорату Чернівецького національного університету відвідали військовий полігон