GAL 8104На кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича третій тиждень продовжується комплексне практичне заняття з громадянами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. За рішенням начальника Генерального штабу ЗС України цього року вся програма комплексного практичного заняття складена з урахуванням реального бойового досвіду, який отриманий в АТО та узагальнений в Командуванні Сухопутних військ та Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Саме ж заняття проходить у два етапи. Перший – на навчально-матеріальній базі кафедри військової підготовки та військового містечка військової частини високомобільних десантних військ, що дислокується в м. Чернівці. Другий – у навчальному центрі «Прибан», що знаходиться у Сторожинецькому районі.

Завідувач кафедри військової підготовки полковник Ярослав Зорій як керівник цього заняття, зазначив, що майбутні офіцери пройдуть усі етапи практичного курсу первинної військово-професійної підготовки: отримають навички з тактичної, інженерної, вогневої, медичної, командирської, стройової підготовки, а також краще усвідомлять почесність і важливість професії захисника Батьківщини. Особливу увагу під час комплексного практичного заняття приділено дотриманню учасниками освітнього процесу правил безпеки на заняттях, особливо при озброєнні та військовій техніці.

GAL 8108 GAL 8091

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / На кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету проводяться комплексні практичні заняття