Розпочався військовий навчальний збір студентів кафедри військової підготовки

GAL 8289Наприкінці другого року військової підготовки громадяни, які навчаються за програмою офіцерів запасу на військовій кафедрі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проходять у військах навчальний збір, під час якого удосконалюють практичні уміння і навички, отримані за час навчання, виконують навчальні вправи з вогневої підготовки, керування бойових машин, складають Військову присягу на вірність українському народові.

Цього року такий збір розпочався 7 липня, а його практична складова – 10 липня на полігоні «Прибан», що розташований у Сторожинецькому районі. Польовому виходу передувала копітка підготовча робота керівництва та усього особового складу кафедри військової підготовки, узгодження низки питань всебічного забезпечення занять. Завершиться практична складова тактичним навчанням, у ході якого випускники удосконалюватимуть, передусім, управлінські навички і уміння, а також демонструватимуть рівень своєї тактичної навченості.

Завідувача кафедри військової підготовки ЧНУ, полковник Ярослав Зорій зауважив: «Організованому початку навчального збору сприяло те, що університет своєчасно і в повному обсязі забезпечив нас пальним, а командування високомобільних десантних військ Збройних Сил України погодило усі інші питання, пов’язані з використанням полігону, забезпеченням нас навчально-бойовою технікою, боєприпасами, харчуванням, питною водою».

Знаково, що у цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат, в тому числі і – студенток нашого університету та інших вищих навчальних закладів міста. Для них підготовлено окремі кімнати для проживання, а також створено належні побутові умови.

Згуртований, дружний колектив кафедри військової підготовки університету та громадяни-випускники 2017 року спроможні виконати покладені на них завдання з урахуванням сучасних високих вимог до якості підготовки військових фахівців.

GAL 8169 GAL 8142 GAL 8127

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Розпочався військовий навчальний збір студентів кафедри військової підготовки