Жіноча волейбольна команда університету – володар Кубку Петрівського ярмарку

3458-9 липня на спортивних майданчиках Чернівців тривали запеклі ігрові баталії з паркового волейболу серед чоловічих, жіночих та ветеранських чоловічих команд за право володіння Кубком Петрівського ярмарку - 2017.

За результатом фінальних матчів визначено призерів та переможців змагань. Володарем Кубку Петрівського ярмарку серед жіночих команд стала команда «ЧНУ-Іскра», ІІ місце здобула команда «ЧНУ-StopeXim», на ІІІ місці – команда «Джокер». Кращим гравцем жіночого турніру визнано студентку інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Дануте Стравінскайте.

1 2

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Жіноча волейбольна команда університету – володар Кубку Петрівського ярмарку