IMG 9594

25 червня, в контексті урочистих заходів відзначення Дня молоді, у с. Реваківці Кіцманського району Чернівецької області на базі КСК Буковинська Троя відбулись ігри І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Яскравість і професіоналізм з пляжного волейболу репрезентували 6 чоловічих команд. Феєрію грації та краси демонстрували 7 жіночих дуетів. З них 4 команди представляли Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, які і стали лідерами змагань.

IV місце посіла команда «ЧНУ-Стронг», за участі таких студенток: Ірини Черновцан (ф-т іноземних мов) і Патрісії Змошу (ф-т фізичної культури та здоров’я людини). ІІІ місце здобула команда «ЧНУ-StopeXim»: Тетяна Ротар (ф-т фізичної культури та здоров’я людини) і Тетяна Палагнюк (економічний ф-т). ІІ місце виборола команда «ЧНУ-Дикі білки»: Анна Белецька (ф-т педагогіки, психології та соціальної роботи) і Лілія Карнаух (юридичний ф-т). Переможцем ігор І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед жіночих дуетів стала команда «ЧНУ-Везунчики» у складі Ольги Качур (ф-т фізичної культури та здоровя людини) і Дануте Стравінскайте (ін-т біології, хімії та біоресурсів).

По завершенню волейбольних матчів на подіумі КСК Буковинська Троя відбулася урочиста церемонія нагородження кращих волейбольні дуетів. Такими визнано команди: «ЧНУ-Дикі білки» - Анна Белецька і Лілія Карнаух та «ЧНУ-Везунчики» - Ольга Качур і Дануте Стравінскайте.

IMG 9598 IMG 9955 27 06 17 10 51

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Студентки Чернівецького національного університету – лідери пляжного волейболу на Буковині