Пилип Галина Миколаївна

pulypПосада: доцент

• Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук

Тематика наукових досліджень:

Аналітичне та методологічне забезпечення медико-біологічних аспектів формування культури здоров`я у ВНЗ.

Дисципліни, що викладає:

• цивільний захист;
    • безпека життєдіяльності;
    • основи охороні праці;
    • основи охорони праці в галузі освіти;
    • основи медичних знань;
    • громадське здоров’я та медицина порятунку.

Додаткова інформація:

Освіта – вища: медична.  Закінчила Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Пройшла інтернатуру зі спеціальності «терапія». Має спеціалізацію з кардіології. Працювала терапевтом, а згодом кардіологом у Глибоцької районної лікарні Чернівецької області. В ЧНУ працює з 1995 року на кафедрі медичної підготовки (з 2008 року – кафедра безпеки життєдіяльності). Дисертація на здобуття вченого звання кандидата педагогічних наук захищена зі спеціальності «загальна педагогіка та історія педагогіки».  Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, співавтор 2 навчальних посібників з курсу «Основи медичних знань.