Іванушко Яна Григорівна

ivanushko

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат медичних наук
Вчене звання: доцент

Почесні звання:

Тематика наукових досліджень: Аналітичне та методологічне забезпечення медико-біологічних аспектів формування культури здоров`я у ВНЗ

Дисципліни, що викладає:

• цивільний захист;
  • безпека життєдіяльності;
  • основи охороні праці;
  • основи охорони праці в галузі освіти.
  • громадське здоров’я та медецина порятунку

Додаткова інформація:

Рік народження 1963. Освіта вища. У 1986 році закінчила Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». З 1986-1988 роки навчалась у клінічній ординатурі на кафедрі внутрішніх хвороб Чернівецького медичного інституту. З 1993 року працюю в Чернівецькому національному університеті на кафедрі медичної підготовки (пер іменована на кафедру безпеки життєдіяльності). Кандидатська дисертація захищена з радіобіології (3.00.01).Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць, співавтор навчального посібнику з грифом МОН та 2 навчальних посібників. Секретар осередку радіобіологічного товариства України.