Романів Людмила Вікторівна

romaniv

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат медичних наук
Вчене звання: доцент

Почесні звання:

Тематика наукових досліджень: Аналітичне та методологічне забезпечення медико-біологічних аспектів формування культури здоров`я у ВНЗ

Дисципліни, що викладає:

• цивільний захист;
  • безпека життєдіяльності;
  • основи охороні праці;
  • основи охорони праці в галузі освіти.

Додаткова інформація:

Рік народження 1973. Освіта вища. У 1996 році закінчила Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Пройшла інтернатуру зі спеціальності «онкологія» при Львівському регіональному онкологічному диспансері. З 1996 по 1999 роки працювала лікарем-онкологом в обласній дитячій лікарні №2, займала посаду обласного дитячого онколога.

З 2000 року працює в Чернівецькому національному університеті на кафедрі медичної підготовки (перейменована на кафедру безпеки життєдіяльності). Кандидатська дисертація захищена з патологічної фізіології (14.06.04). Співпрацює з Одеським державним медичним університетом, науково-дослідним інститутом медицини транспорту (м. Одеса)., Міжнародною Академією безпеки життєдіяльності.

З 2014 року є Академіком Міжнародної Академії Безпеки Життєдіяльності (м.Київ).

Опублікувала понад 150 друкованих робіт. Є співавтором 2 підручників з грифом Міністерства оборони, 3 підручників з грифом МОН, 2 підручників з грифом ЧНУ  та  4 навчальних посібників з грифами Міністерства оборони, Міністерства освіти і науки України та ЧНУ. Опубліковано 16 методичних розробок для практичних занять та самостійної роботи студентів.