Луканьова Світлана Михайлівна

lukaniova

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат медичних наук
Вчене звання: доцент

Тематика наукових досліджень:

Аналітичне та методологічне забезпечення медико-біологічних аспектів формування культури здоров`я у ВНЗ.

Дисципліни, що викладає:

• основи педіатрії та гігієни;
  • основи медичних знань;
  • безпека життєдіяльності
  • громадське здоров’я та медицина порятунку.

Додаткова інформація:

Освіта – вища: медична та психологічна.  Закінчила Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа» та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «психологія». Пройшла інтернатуру зі спеціальності «терапія» при  міській клінічній лікарні № 1. Після закінчення інтернатури  працювала районним терапевтом у Веренчанській СЛА Заставнівського району, надалі -підлітковим терапевтом у студентській поліклініці. Після захисту кандидатської дисертації розпочала педагогічну роботу в Буковинської державної медичної академії (на даний час Буковинський державний медичний університет) асистентом на кафедрі госпітальної терапії, клінічної фармакології та професійних хвороб, а згодом на кафедрі  пропедевтики внутрішніх хвороб. В ЧНУ працює з 2002 року на кафедрі медичної підготовки (з 2008 року – кафедра безпеки життєдіяльності). У 2005 році отримала звання доцента. Дисертація на здобуття вченого звання кандидата медичних наук захищена зі спеціальності «нормальна анатомія». Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць, 3 монографій, 3 патентів, співавтор 2 навчальних посібників з грифом МОЗ.