Бойчук Роман Романович

Вчений ступінь: Кандидат медичних наук
Вчене звання: Доцент, академік УААН

Почесні звання:

Тематика наукових досліджень: внутрішня медицина, радіаційна медицина, комбустіологія.

Дисципліни, що викладає:

• основи медичних знань.

Додаткова інформація:

Рік народження -1959. Освіта - вища. У 1983 році закінчив Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Аспірантура в інституті біофізики МОЗ СРСР (м. Москва), захист кандидатської дисертації 1991 рік (спец. тема). В 2010 році присвоєно звання академіка УААН. Має вищу лікарську кваліфікаційну категорію зі спеціальності «терапія». Голова науково-методичної Ради НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Голова осередку радіобіологічного товариства України. Член Міжнародного товариства патофізіологів. Член асоціації біоінформаційної медицини. Член Асоціації терапевтів імені В.Х. Василенко. Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць, з них: 1 монографії, співавтор 7 навчальних посібників з грифом МОЗ, МОН України, 2 патентів.