Кафедра безпеки життєдіяльності є структурним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і забезпечує підготовку студентів різних факультетів з таких дисциплін:

• цивільний захист;
  • безпека життєдіяльності;
  • основи охороні праці;
  • охорона праці в галузі освіти;
  • основи медичних знань;
  • основи педіатрії та гігієни
  • громадське здоров’я та медицина порятунку.

Завідувач кафедри доцент Бойчук Роман Романович.

Навчальний процес на кафедрі забезпечують: доктор медичних наук, професор – 1; кандидати медичних наук, доценти – 4;   кандидат педагогічних наук, доцент – 1;старші  викладачі – 1; викладачі – 2.

3 4   DSC 0559 5

Співробітники кафедри приймають участь у наукових розробках, проводять експериментальні дослідження, приймають участь у розробці та виданні навчально-методичних посібників та методичних рекомендацій спільно з викладачами кафедр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та БДМУ. Кафедра співпрацює з Одеським державним медичним університетом, науково-дослідним інститутом медицини транспорту (м. Одеса); інститутом ядерних досліджень АН України та інститутом експериментальної радіології НЦРМ АМН України; Буковинським державним медичним університетом (БДМУ).

6 7 8

Кафедра приймає участь у просвітницько-інформаційній роботі та пропаганді знань серед населення щодо питань безпеки життєдіяльності, здорового способу життя, захисту і дій у надзвичайних ситуаціях. Кафедра тісно співпрацює з відділенням МНС України в Чернівецькій області. Співробітники управління залучаються до проведення тематичних бесід зі студентами та викладачами ЧНУ. Матеріали, надані співробітниками МНС, використовуються при проведенні лекційних та практичних занять з дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист».