zoofirma.ru

6 квітня відзначили Міжнародний день спорту

6 квітня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулося святкування Міжнародного дня спорту. Уже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй відзначили цей день заради розвитку та миру.

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання і благополуччя держави.

Студенти і викладачі факультету фізичної культури та здоровя людини приєдналися до святкування міжнародного свята. З цієї нагоди викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Юрій Ячнюк прочитав для студентів відкриту лекцію на тему «Олімпійський рух: історія та сучасність». Почесним гостем став заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи, голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, який привітав студентів-фізкультурників зі святом. Продовження заходу відбулося у спортивному залі ЧНУ, де декан факультету Ярослав Зорій та завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Ігор Наконечний відзначили кращих спортсменів факультету.

              Викладачами кафедри Анною Гакман та Ларисою Балацькою були організовані змагання зі стрітболу серед студентів І-IV курсів факультету. Бронзовими призерами стала чоловіча команда ІІІ курсу (капітан – Сергій Заблоцький), срібними – команда IV курсу (капітан – Павло Гопко), а перемогу здобули студенти ІІ курсу (капітан – Артур Чермак). Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями від Чернівецького обласного відділення НОК України.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / 6 квітня відзначили Міжнародний день спорту