zoofirma.ru

Зорій Ярослав Богданович

Декан

  • + Посада: Декан
  • + Вчений ступінь: Доктор педагогічних наук
  • + Вчене звання:Професор

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Посилання на профілі викладача:

скопус сколар ресирч1

інформація про викладача...

Після закінчення середньої школи в м. Чернівці, вступив до Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв’язку, яке закінчив у 1983 році і проходив військову службу в Одеському, Приволзько-Уральському та Прикарпатському військових округах на посадах від заступника командира роти до заступника командира полку. У 1995 році закінчив Гуманітарну академію Збройних Сил (м. Москва).

З 1998 по 2006 роки проходив службу на посаді старшого викладача кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з 2006 до 2011 – на посаді заступника завідувача кафедри з навчальної роботи. У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, а у 2019 – доктора педагогічних наук. У 2007 році отримав учене звання «доцент», у 2021 – «професор». Відмінник освіти України (2011), Заслужений працівник освіти України (2021).

З вересня 2011 року – завідувач кафедри військової підготовки, з 2012 року – обраний на посаду декана факультету фізичної культури та здоров’я людини. Співавтор двох навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України та одного навчально-методичного посібника з грифом Міністерства оборони України. Автор більше 50 наукових статей у фахових виданнях ВАК України та більше 15 навчально-методичних праць.

За останні роки неодноразово публікував результати власних і колективних наукових досліджень у наукових виданнях, введених до наукометричних баз «SCOPUS» та «IndexCopernicus».

За роки керування факультетом Зорієм Я.Б. продовжилася робота щодо удосконалення навчально-матеріальної бази для навчання і занять спортом для учасників освітнього процесу, ліцензовано (відкрито) нові спеціальності, суттєво покращилася наукова робота та міжнародна співпраця, зріс авторитет факультету як в університетській громаді, так і на Буковині та за її межами.

Ви тут: Головна / Деканат / Зорій Ярослав Богданович